Akce 2012

Bowling restaurace U Pekaře 12. dubna 2012

 

Bowling restaurace U Pekaře 12. dubna 2012

Skvělá akce. Zakouleli jsme si na kuželky, které padaly, jak podťaté. Pravda některým lépe, některým hůře. Ale šlo přeci o zábavu, ač bylo i vítězů a poražených.

 

Výlet na kolech 26. května 2012

Nádherný výlet na kolech, úžasnou přírodou s úžasnou atmosférou a pohodou všech zúčastněných. Výlet se moc vydařil a všichni dorazili v pořádku domů.

 

Badminton 25. října 2012 v hale ve Štěrboholích

Sportovní klání také patří k akcím KPHP. Vybičovat své plíce a svaly k maximu a nechat pot stékat po skráních. Výborné sportovní zápolení a nejeden krásný košíček na území soupeře, zanechali příjemné vzpomínky na turnaj. Hned se plánoval další a slibovaly se odvety.

 

Bowling, tentokrát speciální - Mikulášský - 22. listopadu 2012

Mikulášský bowling v restauraci U Pekaře. Hrálo se o skutečně nádherné a chutné ceny. Koláče od Pekařství Moravec. Tedy velká motivace být mezi nejlepšími. Po krásném sportovním zážitku přišlo rozdělení cen, které nakonec skončily na talířcích nás všech. Vítězové se podělili s poraženými. Skvělý projev skvělé party KPHP.

 

Sněm KPHP konaný 13. prosince 2012

Sněm KPHP konaný 13. prosince 2012

Sněm v prosinci 2012 byl závěrečnou akcí roku 2012. Bylo důležité informovat členy o hospodaření klubu, připomenout některé úspěchy a plánovat další rok. Přijali se noví členové. Opět zahrála příjemná hudba k tanci i poslechu.